Jaki wybrać wykrywacz metali

Materiały edukacyjne

Znalazłeś zabytek . Co zrobić ?

Czyszczenie i konserwacja

Aplikacje dla poszukiwaczy

Identyfikacja znalezisk

Gdzie szukać skarbów?

BHP

 poszukiwacza

10 przykazań odkrywcy

Legalne poszukiwania

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczace exploracji lub produktów  

Moja pasja to eksploracja

W poszukiwaniu ukrytych skarbów. 

C E L T Y K

Z detektorem przez świat w poszukiwaniu historii.

Historia to świadek czasów, światło prawdy, żywa pamięć, mistrzyni życia, zwiastunka przyszłości

 

Liwiusz Tytus (59 r. p.n.e. – 17 r. n.e.) – historyk rzymski

Serwis Celtyk stworzyłem z myślą o osobach, jakie zaraziły się tą wspaniałą pasją odkrywania historii. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym w dziedzinie eksploracji, czy też doświadczonym poszukiwaczem możesz zapoznać się z tym serwisem. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Serwis zawiera szczegółowe artykuły na temat metodyki poszukiwania skarbów, opisy działania i porady na temat użytkowania detektorów metali, a także autentyczne historie i przygody, jakie napotkałem podczas moich poszukiwań. Przewodnim zamysłem stworzenia tej witryny jest nie tylko fakt bycia promotorem tego wspaniałego hobby, ale także prezentacja wielu pozytywnych aspektów bycia poszukiwaczem jak: aktywny tryb życia na świeżym powietrzu, kontakt z naturą, poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie przyjaźni, poznawanie historii poprzez różnego typu wyprawy, ekscytacja odkrywaniem tajemnic, oraz lepsze zrozumienie własnego siebie.


Zapraszam do zapoznania się z treścią serwisu i życzę owocnych poszukiwań.

Zawsze tak było, że wszystko, co owiane jest tajemnicą, wzbudza ogromne emocje. Tak właśnie jest z eksploracją, ponieważ towarzyszą jej niewyobrażalne przeżycia. Każdy mocny sygnał detektora przyprawia o bicie serca a w podświadomości, rodzą się przedziwne myśli i pytanie; ciekawe co tym razem? Czy trafiłem na celtycki skarb, czy to tylko zwykła puszka? Jeśli masz duszę odkrywcy oraz fascynuje cię odkrywanie historii i poszukiwanie skarbów to dobrze trafiłeś. To wielka życiowa przygoda, która najwięcej przyjemności daje, wtedy gdy jest podparta artefaktami, a także wiedzą na temat historii i obyczajów dawnych epok. Od wielu lat jestem poszukiwaczem i już jako dziecko chciałem być jak Indiana Jones. Najbardziej fascynuje mnie historia Celtów, Rzymian oraz Słowian. Chętnie podzielę się z Tobą doświadczeniem i erudycją zdobytą w ciągu wielu lat moich poszukiwań. W tym serwisie przedstawiam mnóstwo informacji, jakie z pewnością pomogą wielu osobom w realizowaniu tej wspaniałej pasji.

Chcący rozpocząć przygodę z poszukiwaniem skarbów i odkrywaniem historii, oprócz niezbędnej wiedzy będziesz potrzebować odpowiedni detektor metalu. Aktualnie detektory metali są nieodzownym atrybutem praktycznie wszystkich poszukiwaczy, jak i archeologów. W tym serwisie możesz zakupić najlepszy i sprawdzony sprzęt do poszukiwań.

Udzielę Ci też porad, objaśnień i wskazówek odnośnie zakupu, działania i ustawień detektorów metalu. Detektory metali, jakie tutaj oferuję, zostały gruntownie sprawdzone w terenie i przyniosły nieprzeciętne efekty. Detektory jakie oefruję są przesznaczone w wiekszosci dla doświadczonych poszukiwaczy , ale nie omieszkałem też zamieścić modeli jakie mogą  służyć zarówno dla początkujących odkrywców. 

Znajdziesz tutaj dosłownie wszystko, co będzie potrzebne do rozpoczęcia przygody z eksploracją.

Podpowiem Ci jak stać się poszukiwaczem z prawdziwego zdarzenia.

Doradzę Ci, jaki wykrywacz metalu kupić na początek, podpowiem krok po kroku jak rozpoczać tą super przygodę i jak uczynić tę pasję ekscytującą a poszukiwania efektywne. W przypadku wątpliwości odpowiem na wszelkie pytania.

 

Zapraszam.

 W ofercie sklepu są tylko sprawdzone i najlepsze wykrywacze metali na runku.

Zakupując tutaj detektor metalu, masz ogromne szanse odnaleźć coś, co nie udało się jeszcze nikomu wcześniej.

W menu znajdziesz również różnego typu akcesoria przydatne do poszukiwań.

 

Oferta sklepu jest wręcz uboga, ale to ze względu na fakt , że zamieszczam tylko takie produkty które osobiście dogłębnie sprawdziłem i jakie według mnie bardzo dobrze spełniają swoje zadanie. Nie jest to zatem sklep typowo zarobkowy, lecz w pewnym sensie forma zaprezentowania tego co na prawdę działa i daje porządane efekty podczas poszukiwań. 

Sklep dla poszukiwaczy

Celtyk - Wykrywacze metali 

Polecane produkty

Moją pasją jest eksploracja

INFORMACJE 

 

CELTYK - Wykrywacze Metali

Marek Michta

NIP: 6591549464

tel +48570151868

www.celtyk.pl 

email biuro@celtyk.pl

 

> O mnie 

> Detektory metali

> Akcesoria 

> Dostawa 

> Polityka prywatności

 

Serwis oraz sklep Internetowy 

Celtyk działa pod marką

NAXA-FINANSE Sp. z.o.o

 

Autor projektu Marek Michta - ©2020  celtyk.pl Wszelkie prawa zastrzeżone .