Producenci

AKA Metal Detectors - Poland

AKA MFD HM

Sprawdź ofertę

AKA Sorex Pro

AKA Berkut

AKA signum MFD

Sprawdź ofertę

Wykrywacze metali AKA

Sklep z wykrywaczami metali

Akcesoria do poszukiwań

CELTYK

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczace produktów  

Celtyk - Wykrywacze metali 

 
 
 
 
 
 

AKA METAL DETECTORS


 

Detektory firmy AKA to produkty o światowej sławie. Wykrywacze tej marki są najbardziej rozpowszechnione na wschodzie ale, ich potężną moc dobrze poznali również użytkownicy z : USA , UK ,Włoch czy Niemiec. W Polsce ten sprzęt był słabo rozpoznawalny ze względu na fakt , że był wcześniej produkowany tylko w Rosji , nie do końca była jasna sprawa serwisowania sprzętu a zakup jak i sama procedura wysyłki wiązał się z dużymi problemami i kosztami.  Sytuacja uległa diametralnej zmianie na lepsze, kiedy produkcję otworzyła w Europie firma Mikron LTD, której właścicielem jest wybitny konstruktor detektorów Stefan Stefanov . Obecnie nie ma żadnych problemów z zakupem oraz serwisem gwarancyjnym. Według mnie jak i tysięcy innych użytkowników tego innowacyjnego sprzętu, jest to najlepszy wybór dla osób poszukujących małych reliktów , monet jak głębszych depozytów. Największym atutem wykrywaczy metali AKA jest to co najważniejsze dla poszukiwacza , czyli: głębokość wykrywania, separacja, identyfikacja i audio . Wszystkie te kwestie firma AKA dopracowała do perfekcji . Algorytmy jakie zastosowano w detektorach AKA Signum są jedynymi tego typu rozwiązaniami na świecie. Odpowiednia obsługa i dobór odpowiedniej sondy sprawi , że miejsca jakie były sprawdzone wiele razy z innymi detektorami, wyleją masę nowych znalezisk. Rzadko się zdarza, aby jeden detektor mógł służyć do każdego rodzaju poszukiwań , a takim bez wątpienia jest AKA Signum. Można nim poszukiwać przedmiotów wielkości łebka od zapałki jak również za pomocą innowacyjnej funkcji Depp bardzo głęboko ukrytych depotów. Detektory te działają na częstotliwości od 1 do 30 kHz i mogą pracować z każdą inną cewką na 4 pin . Sondy deytkowane posiadają nawet 3 częstotliwości w jednej cewce , dzięki czemu jednym przyciskiem zmieniamy ogólną częstotliwość detelcji . Detektory AKA Signum, można śmiało określić najlepszymi detektorami tego tupu na świecie . 
Wykrywacze metalu firmy AKA , potrafią wykryć monetę 25 mm na głębokości 65 cm przy użyciu małej cewki 10 "DD / 7kHz (test powietrzny)!!! Zasięgi w glebie mogą być porównywalne a nawet większe , zależy to oczywiście jakiej użyjemy częstotliwości cewki , ustawień , na jakiej glebie itp. Można sobie tylko wyobrazić, jakie będą osiągi , używając cewki 15''/7 kHz lub 18 ''/3 kHz . Na dowód tego co jest napisane, w dziale Video można zobaczyć rzetelne testy w gruncie.   
 
O firmie :
Firma "АКА" powstała w 1993 roku. Dzięki stworzeniu innowacyjnej technologii stała się niepodważalnym numerem jeden na rynku. Początkowo głównym przedmiotem działalności firmy był rozwój i produkcja sprzętu do detekcji i kontroli dla kryminalistyki, firm ochroniarskich, budownictwa i usług komunalnych. Urządzenie to narodziło się w Rosji, na prośbę rosyjskiej policji i rosyjskich służby specjalnych, w tym KGB / FSB, które zleciły moskiewskiemu producentowi AKA stworzenie dla nich niezwykle wydajnego detektora do zastosowań kryminalistycznych. Miał mieć zastosowanie do bardzo specyficznych i precyzyjnych dochodzeń, ale także do innych zastosowań. Producent w sposób nieoficjalny i wymijający zasugerował, że będzie to związane z lokalizacją niektórych bardzo poszukiwanych skarbów historycznych, ale nie podał rzeczywistych szczegółów publicznie, co jest całkowicie zrozumiałe. Osiągnięcia firmy AKA to ponad 60 patentów. W ostatnich latach, biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie rynku, firma zwróciła większą uwagę na rozwój sprzętu do archeologii i poszukiwania skarbów. Główną oryginalną cechą wszystkich modeli AKA jest „hodograf” identyfikacja, co pozwala na bardzo łatwe definiowanie celów z dokładną wartością. Żadna inna marka wykrywaczy metali nie ma takiego systemu. Wykrywacze metali firmy AKA, posiadają niewyobrażalne zasięgi, algorytmy tłumienia mineralizacji, unikalny algorytm identyfikacji płaskich obiektów metalowych (algorytmy S) oraz posiadają rewelacyjny system audio, separacji oraz identyfikacji przedmiotów. Wykrywacze matulu jak AKA Signum posiadają dwa niezależne kanały wyszukiwania: RT (Real Time) i ST (Short Ton). Mówiąc bardziej zrozumiale, jest to VLF i analog w jednym co pozwala na odnalezienie głębokiego depozytu, czego nie potrafi zwykły VLF bez sygnału wiodącego.Osobiście poświęciłem bardzo dużo czasu na testowanie w terenie wielu modeli detektorów w tym wszystkich dostępnych modeli detektorów AKA . Według mnie są to obecnie najlepsze wykrywacze metali tego typu dostępne na rynku . Oczywiście istnieją też inne firmy jakie produkują detektory wysokiej klasy, ale porównując wszystkie aspekty AKA jest u mnie numerem jeden . Żadne inne detektory tego typu nie posiadają tak innowacyjnej i dopracowanej technologi . Zapraszam do zapoznania się produktami AKA.

Polecane produkty

INFORMACJE 

 

CELTYK - Wykrywacze Metali

Marek Michta

NIP: 6591549464

tel +48570151868

www.celtyk.pl 

email biuro@celtyk.pl

 

> O mnie 

> Detektory metali

> Akcesoria 

> Dostawa 

> Polityka prywatności

 

Serwis oraz sklep Internetowy 

Celtyk działa pod marką

NAXA-FINANSE Sp. z.o.o

 

Autor projektu Marek Michta - ©2020  celtyk.pl Wszelkie prawa zastrzeżone .