Akcesoria do poszukiwań

Sklep z wykrywaczami metali

CELTYK

Sklep Internetowy Celtyk – to Twój ekspert w wyborze sprzętu do poszukiwań. Serwis jest dedykowany dla modelu wszystkich rodzajów poszukiwań, niezależnie od tego, czy preferujesz  poszukiwanie: biżuterii na plaży, militariów, samorodków złota, czy też głębokich depozytów. Być może dobierzesz coś dla siebie.

Celtyk jest wyjątkowy pod wieloma względami i wyróżnia się znacząco od sklepów typowo zarobkowych. Jego odmienność polega na tym, że zamieszone tutaj produkty są wybrane drogą selekcji z całej masy modeli dostępnych na rynku. Jest ich niewiele i nie należą do najtańszych, ale za to są efektywne. Jeśli szukasz wykrywacza typu chińczyk, musisz niestety udać się do konkurencji. Jeżeli szukasz sprzętu dobrej jakości z ograniczonym budżetem,  zaglądnij też do działu „Second hands”. Sporadycznie będą tam zamieszczane oferty  używanych, ale tylko efektywnych detektorów metali. Z przykrością stwierdzam, że wiele detektorów znanych producentów, pomimo wysokiej sprzedaży oraz pozytywnych opinii na forach, w większości nie przeszły u mnie kontroli jakości :). Powiem więcej, większość tych wykrywaczy (nie będę wymieniał marek), nie jest warta nawet połowy tej ceny, a niektóre całkowicie nie nadają się do użytku na Polskie gleby. Nie brałem pod uwagę takich dodatków jak GPS, bezprzewodowe słuchawki, lokalizatory itp. Uważam, że nie ma to nic wspólnego z możliwościami i osiągami w detekcji.  Oczywiście nie przetestowałem  wszystkich modeli na świecie, ale można powiedzieć, że większość znanych marek na rynku. Z czasem tych perełek zapewne bedzie przybywać w menu. Tak czy inaczej, jeżeli nawet nie dokonasz żadnego wyboru, polecam Ci w ramach edukacji zaznajomić się opisami zamieszczonych detektorów, oraz z pozostałą częścią  serwisu.

Celtyk to nie tylko sklep z wykrywaczami metalu, to zarazem serwis o eksploracji i wszystkim z nią związanym. Są tutaj działy z poradami, mapami, aplikacjami itp. Są to bardzo pomocne materiały zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych poszukiwaczy.

Wszystkie zamieszczone modele wykrywaczy, to mnóstwo gruntownie przeprowadzonych testów w terenie, pod każdym względem. Sklep Celtyk wyróżnia też obiektywność. Przy każdym opisie czy filmie na temat danego detektora rzetelnie opisuję wszystkie cechy, zarówno pozytywne jak i negatywne. Reasumując na listę menu, dostały się tylko te modele, jakie w największym stopniu spełniają pewne założone przeze mnie normy. Żeby zaliczyć test, musiały otrzymać najwyższe noty pod względem: głębokości, separacji, maskowania żelaza, filtrów, pracy w ekstremalnych warunkach glebowych, serwisu, ceny do jakości itp. Głównym założeniem była selekcja w celu dobrania sprzętu, który posiada jak najwięcej pozytywnych cech zawartych w jednym modelu. Dla mnie liczy się efekt, a eksploracja bez wydajnego sprzętu to nic innego jak zwykły spacer z kawałkiem rurki :).  

W ofercie sklepu znajdziesz też różnego typu akcesoria do wykrywaczy metali, oraz sprzęt niezbędny do poszukiwań. Możesz tutaj zakupić  takie produkty jak: wykrywacz metalu, sonda do wykrywacza metalu, pokrowiec na elektronikę,  saperka wojskowa, plecak do poszukiwań, niezbędnik survival, ładowarka bezprzewodowa, zasobnik na ogniwa, spodnie wojskowe, buty wojskowe, kamizelka wojskowa, pinpoiner, oraz mnóstwo innych przydatnych akcesoriów.

Dołożę wszelkich starań, aby dopasować każdy wybór do Twoich potrzeb. Jeżeli czegoś nie wiesz, nie rozumiesz, po prostu zadzwoń do mnie, lub wyślij e-mail. Zapraszam

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczace produktów  

Producenci sprzętu do poszukiwań

Celtyk - Wykrywacze metali 

INFORMACJE 

 

CELTYK - Wykrywacze Metali

Marek Michta

NIP: 6591549464

tel +48570151868

www.celtyk.pl 

email biuro@celtyk.pl

 

> O mnie 

> Detektory metali

> Akcesoria 

> Dostawa 

> Polityka prywatności

 

Serwis oraz sklep Internetowy 

Celtyk działa pod marką

NAXA-FINANSE Sp. z.o.o

 

Autor projektu Marek Michta - ©2020  celtyk.pl Wszelkie prawa zastrzeżone .