Opis :

 

  1. Wciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski „AM” i „No.” i włącz urządzenie.
  2. Po pojawieniu się logo i numeru wersji oprogramowania sprzętowego na ekranie odczekaj 2-3 sekundy. Ważne jest, żeby wszystkie ruchy dokonywane były szybko, więc najpierw przećwicz klika razy na wyłączonym wykrywaczu.
  3. Naciśnij kolejno następujące przyciski: „ST” „M” „Nr” „ RT ” „+” i dowolny przycisk 5 razy z rzędu. W rezultacie na ekranie powinny pojawić się ( lub zniknąć ) litery MFD w wierszu z wersją oprogramowania po lewej stronie.
  4. Poczekaj, aż pojawi się komunikat „Ustawienia fabryczne” i możesz wyłączyć urządzenie. Jeśli wszystko zostało zrobione poprawnie, to w zależności czy już miałeś, czy też chcesz dopiero włączyć, pojawi się lub zniknie w ustawieniach detekcja -> tryby wyszukiwania , opcja Deep.

Opcja ta powoduje włączenie programu DEEP w wersji oprogramowania od 2.0, a także przywrócenie aktualnego oprogramowania do wcześniejszej wersji, w jakiej nie było programu DEEP. Jest ona przydatna w kliku awaryjnych przypadkach oraz stwarza możliwość porównania osiągów i stabilności urządzenia przy różnych wersjach oprogramowania. Niektórzy uważają nawet, że na starszym (bez Deep) działa lepiej, ale to już kwestia dyskusyjna. Możesz jej użyć przykładowo wtedy, gdy wykrywacz bardzo się wzbudza z niewiadomych przyczyn, jakaś funkcja działa niestabilnie, pojawi się ciągły monit przeciążenia OVERLOAD itp. .

Jak to często bywa w tego typu sprzętach, oprogramowanie zapisane w pamięci z różnych powodów może się potocznie mówiąc ,,wykrzaczyć ''. To tak, kiedy radio rozstroi się z zakodowanych programów i musisz ustawić od nowa i zapisać stacje. Tym sposobem cofając i przywracając na nowo, wgrasz prawidłowe oprogramowanie do pamięci. Pomogło to już kilku kolegom, jak któryś to czyta, to pozdrawiam :). Wersje oprogramowania możesz przywrócić tym samym sposobem, jakim cofniesz, tak, że bez obaw.

Jak włączyć / wyłączyć głęboki program dla urządzeń „Signum MFT 7272M” z oprogramowaniem w wersji 2.06
 

Triki, zmiany i dodatki w AKA Signum

Ukryte opcje AKA


Witaj. Skoro posiadasz tutaj dostęp, to widocznie muszę Cię lubić :). W tym dziale opiszę kilka sztuczek i porad, jakie są przydatne podczas użytkowania detektora metalu AKA SIGNUM. Mam nadzieję, że zawarte tutaj informacje pomogą ulepszyć działanie Twojego sprzętu, oraz zwiększą komfort poszukiwań.

Życzę wszystkim owocnych poszukiwań.

CELTYK

Z detektorem przez świat w poszukiwaniu historii

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczace produktów  

Moja pasja to eksploracja

W poszukiwaniu ukrytych skarbów. 

Celtyk - Wykrywacze metali 

Polecane produkty

INFORMACJE 

 

CELTYK - Wykrywacze Metali

Marek Michta

NIP: 6591549464

tel +48570151868

www.celtyk.pl 

email biuro@celtyk.pl

 

> O mnie 

> Detektory metali

> Akcesoria 

> Dostawa 

> Polityka prywatności

 

Serwis oraz sklep Internetowy 

Celtyk działa pod marką

NAXA-FINANSE Sp. z.o.o

 

Autor projektu Marek Michta - ©2020  celtyk.pl Wszelkie prawa zastrzeżone .