Aplikacje dla poszukiwaczy

Aplikacje dla poszukiwaczy

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczace produktów  

Edukacja

Wykrywacze matali

Moja pasja to eksploracja

W poszukiwaniu ukrytych skarbów. 

CELTYK

Z detektorem przez świat w poszukiwaniu historii.

Historia to świadek czasów, światło prawdy, żywa pamięć, mistrzyni życia, zwiastunka przyszłości

 

Liwiusz Tytus (59 r. p.n.e. – 17 r. n.e.) – historyk rzymski

Serwis Celtyk stworzyłem z myślą o osobach, jakie zaraziły się tą wspaniałą pasją odkrywania historii. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym w dziedzinie eksploracji, czy też doświadczonym poszukiwaczem możesz zapoznać się z tym serwisem. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Serwis zawiera szczegółowe artykuły na temat technik i metodyki poszukiwania skarbów, opisy działania i porady na temat użytkowania detektorów metali, a także autentyczne historie i przygody, jakie napotkałem podczas moich poszukiwań. Przewodnim zamysłem stworzenia tej witryny jest nie tylko fakt bycia promotorem tego wspaniałego hobby, ale także prezentacja wielu pozytywnych aspektów bycia poszukiwaczem jak: aktywny tryb życia na świeżym powietrzu, kontakt z naturą, poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie przyjaźni, poznawanie historii poprzez różnego typu wyprawy, ekscytacja odkrywaniem oraz lepsze zrozumienie własnego siebie.

Zapraszam do zapoznania się z treścią serwisu oraz ofertą sklepu z wykrywaczami metali i akcesoriami do poszukiwań.Zawsze tak było, że wszystko, co owiane jest tajemnicą, wzbudza ogromne emocje. Tak właśnie jest z eksploracją, ponieważ towarzyszą jej niewyobrażalne przeżycia. Każdy mocny sygnał detektora przyprawia o bicie serca a w podświadomości, rodzą się przedziwne myśli i pytanie; ciekawe co tym razem. Czy trafiłem na celtycki skarb, czy to tylko zwykła puszka? Jeśli masz duszę odkrywcy oraz fascynuje cię odkrywanie historii i poszukiwanie skarbów to dobrze trafiłeś. To wielka życiowa przygoda, która najwięcej przyjemności daje, wtedy gdy jest podparta artefaktami, a także wiedzą an temat historii i obyczajów dawnych epok. Od wielu lat jestem poszukiwaczem i już jako dziecko chciałem być jak Indiana Jones. Najbardziej fascynuje mnie historia Celtów, Rzymian oraz Słowian. Chętnie podzielę się z Tobą doświadczeniem i erudycją zdobytą w ciągu wielu lat moich poszukiwań. Zdradzę ci moje tajemne sekrety, jakie z pewnością pomogą Ci w realizowaniu tej wspaniałej pasji. Chcący rozpocząć przygodę z poszukiwaniem skarbów i odkrywaniem historii oprócz wiedzy niezbędny będzie do tego odpowiedni wykrywacz metali. Aktualnie detektory metali są nieodzownym atrybutem praktycznie wszystkich poszukiwaczy, jak i archeologów. W tym serwisie możesz zakupić najlepszy dostępny na rynku sprzęt do poszukiwań. Udzielę ci porad, objaśnień i wskazówek odnośnie do działania i ustawień detektorów metalu. Podpowiem ci jak stać się poszukiwaczem z prawdziwego zdarzenia. Znajdziesz tutaj dosłownie wszytko, co będzie potrzebne do rozpoczęcia przygody z eksploracją. Detektory metali, jakie tutaj oferuję, są to przede wszystkim modele, jakie zostały dokładnie sprawdzone w terenie i dały zadowalające efekty. Mogą służyć zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych poszukiwaczy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Doradzę ci, jaki wykrywacz metalu kupić na początek, jaki do monet czy militariów, a jaki do głębokich depozytów. W przypadku wątpliwości odpowiem na wszelkie pytania. Zapraszam do zapoznania się z treścią serwisu oraz ofertą sklepu z wykrywaczami metalu i akcesoriami do poszukiwań.

 Oferta zawiera tylko sprawdzone i najlepsze wykrywacze metali na runku.

Zakupując tutaj detektor metalu, masz ogromne szanse odnaleźć coś, co nie udało się jeszcze nikomu wcześniej. W ofercie znajdziesz też różnego typu przydatne akcesoria do poszukiwań.

Sklep dla poszukiwaczy

Celtyk - Wykrywacze metali 

Polecane produkty

Moją pasją jest eksploracja

INFORMACJE 

 

CELTYK - Wykrywacze Metali

Marek Michta

NIP: 6591549464

tel +48570151868

www.celtyk.pl 

email biuro@celtyk.pl

 

> O mnie 

> Detektory metali

> Akcesoria 

> Dostawa 

> Polityka prywatności

 

Serwis oraz sklep Internetowy 

Celtyk działa pod marką

NAXA-FINANSE Sp. z.o.o

 

Autor projektu Marek Michta - ©2020  celtyk.pl Wszelkie prawa zastrzeżone .