Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczace produktów  

Polecane produkty

Tect O Trak Lite


https://coinscatalog.net/identify

Rewelacyjna aplikacja online do identyfikacji monet : Zrób zdjęcie awers i rewers i wyszukaj monetę .

 

https://smallseotools.com/pl/reverse-image-search/

http://hgis.cartomatic.pl/

Następne doskonałe i przydatne narzędzie do nakładania map. Korzystanie z programu sugeruję za pomocą komputera, ale równie dobrze radzi sobie w terenie za pomocą telefonu. Nie pokazuje pozycji GPS, ale posiada za to bogaty i darmowy zasób map. Znajdują się tutaj mapy miast, historyczne, mapy taktyczne, mapy operacyjne i wiele innych. Ja osobiście z pomocą tej strony zalazłem mnóstwo starych dróg, szlaków, stare karczmy, średniowieczny kaplice, zagrody oraz wiele, wiele innych. Sprawdź koniecznie. Strona jest prosta w obsłudze. Wystarczy wybrać z menu po lewej starą mapę, jaka cię interesuje i przesunąć suwakiem w celu nałożenia jej na wybrany punkt. Środkowym suwakiem nakładamy starą mapę, a drugim suwakiem znajdującym się nad menu z mapami możemy regulować przezroczystość. Polecam.

Pobierz

Vetus Maps

Coinoscope

Vetus Maps - to idealne rozwiązanie w terenie dla poszukiwaczy starożytnych miejsc. Za pomocą tej aplikacji otrzymasz niezbędne stare mapy do wglądu w smartfonie. Aplikacja pozwala przenieść się w czasie, nakładając starą mapę na nowoczesną. Poprzez GPS pozwala dotrzeć do miejsca, gdzie na starej mapie wskazana jest przykładowo karczma. Zamieszczone stare mapy pokazują dużą liczbę różnych obiektów, które można wykorzystać jako cenne źródło dla poszukiwań.
Funkcje aplikacji: transfer na nowoczesną mapę (satelitarną, hybrydową, terenową), regulacja przeźroczystości mapy, katalog map do pobrania, ustawienia oznaczeń, nagrywanie śladów GPS, wyszukiwarka miejsc.
 
Uwaga ! Proszę przemyśleć wybór pierwszej mapy, ponieważ za darmo mapę można pobrać tylko raz.

Pobierz

Coinoscope jest to wizualna wyszukiwarka monet. Rewelacyjne i bardzo przydatne narzędzie do identyfikacji monet dla poszukiwaczy.Wystarczy zrobić zdjęcie monety aparatem z telefonu, a aplikacja wyświetli Ci listę podobnych monet. Coinoscope wykorzystuje techniki sztucznej inteligencji do oceny podobieństwa monet. Aktualna baza monet jest ogromna i cały czas się powiększa .

Obsługa:

- Wyśrodkuj monetę przed zrobieniem zdjęcia, następnie dotknij obrazu, aby wyostrzyć.

- Użyj suwaka powiększenia, aby zwiększyć / zmniejszyć rozmiar obrazu.

- Jeśli nie znaleziono Twojej monety, spróbuj uzyskać ostrzejszy obraz, używając zoomu i ostrości, zmień warunki oświetlenia lub kąt aparatu w telefonie.

Pobierz

Ta aplikacja podobnie jak Go-Detect umożliwia użytkownikowi śledzenie i rejestrowanie aktywności na określonym obszarze. Badanie terenu można zapisać i wznowić. Ponadto możesz także oznaczać dany punkt i ponownie odwiedzić miejsca, w jakich dokonałeś odkryć oraz tworzyć szczegółowe opisy i zdjęcia znalezionych obiektów. Możesz także przeglądać swoje zapisane wcześniej pliki w Google Earth i wchodzić z nimi w interakcję za pomocą narzędzia do eksportu KML.

Pobierz

Aplikacja ta jest bardzo przydatna pod wieloma względami. Czy nie zażyła Ci się kiedyś sytuacja, że będąc w środku lasu, odnalazłeś jakiś przedmiot i chciałeś powrócić do tego stanowiska, ale niestety nie mogłeś go odszukać ? Otóż ta aplikacja umożliwia w czasie rzeczywistym katalogowanie znalezisk oraz nanosi dokładnie położenie GPS danego znaleziska. Używając jej, bez problemu powrócisz w to samo miejsce, oraz sprawdzisz, co dokładnie znalazłeś w danym punkcie. Dodatkowo umożliwia zaznaczenie terenu, po jakim już chodziliśmy, co uchroni nas w chodzeniu po tym samym miejscu i pomoże w dokładnym sprawdzeniu całego obszaru. W menu aplikacja pokazuje nam czas trwania eksploracji, ile przemierzyliśmy metrów oraz ile skatalogowaliśmy obiektów.

Go-Detect

Pobierz


Eksploracja i poszukiwanie historii to bardzo ekscytujące zajęcie. Największe emocje towarzyszą jednak wtedy gdy cała ta przygoda podparta jest znaleziskami. Aby pomóc trochę szczęściu i przybliżyć sobie w znacznym stopniu odnalezienie czegoś fascynującego, proponuję zapoznać się z dostępnymi aplikacjami mobilnymi dla poszukiwaczy. Przedstawione poniżej aplikacje znacząco ułatwiają cały proces poszukiwania oraz uchronią cię przed niepotrzebnym wysiłkiem. Aplikacje jakie tutaj polecam, pomogą ci w identyfikacji znalezisk, katalogowaniu artefaktów, zaznaczeniu terenu jaki już eksplorowałeś, czy też pozwolą na zaznaczenie współrzędnych GPS i katalogowanie znaleziska. Osobiście uważam, że jest to bardzo pomocne zarówno dla nowicjuszy, jak i zaawansowanych poszukiwaczy. 

Zapraszam.

CELTYK

Z detektorem przez świat w poszukiwaniu historii

20 October 2020

Aplikacje dla poszukiwaczy

zgAgaga 

 

Celtyk - Wykrywacze metali 

INFORMACJE 

 

CELTYK - Wykrywacze Metali

Marek Michta

NIP: 6591549464

tel +48570151868

www.celtyk.pl 

email biuro@celtyk.pl

 

> O mnie 

> Detektory metali

> Akcesoria 

> Dostawa 

> Polityka prywatności

 

Serwis oraz sklep Internetowy 

Celtyk działa pod marką

NAXA-FINANSE Sp. z.o.o

 

Autor projektu Marek Michta - ©2020  celtyk.pl Wszelkie prawa zastrzeżone .