EMFAD ® - UG12 GPS 

EMFAD® - GPS  od lat jest jedną z najlepszych alternatyw zarówno dla przemysłu, jak i dla poszukiwaczy skarbów specjalizujących się w wykrywaniu podziemnych pustych przestrzeni oraz metali ukrytych głęboko pod ziemią.

 

 

EMFAD może zlokalizować :

 

  • Materiały przewodzące takie jak metale, woda, rury i kable, beczki, żelbeton, kanalizacja itp.
  • Nierówności takie jak zagłębienia i jaskinie, groby, szyby, wypełnienia podłóg, tunele, składowiska śmieci.

 

 

Technologia UG-12  została z powodzeniem wdrożona w praktyce w różnych warunkach klimatycznych i geologicznych zarówno przez profesjonalistów, jak i badaczy hobbystycznych. Obszary zastosowań obejmują głównie archeologię, geofizykę, geologię, hydrologię i lokalizowanie skarbów (poszukiwanie skarbów) w bardzo różnych obszarach zastosowań, takich jak stanowiska archeologiczne, składowiska odpadów przemysłowych , place budowy, tereny górnicze, budowy ulic, miejsca ćwiczeń wojskowych i inne badania gleby.

 

EMFAD ® - Geofizyczna Inżynieria Środowiska  to firma założona w 1993 roku w Neuwied / Niemcy. We współpracy z różnymi uniwersytetami w Niemczech i za granicą założyciele posiadają swoje wieloletnie doświadczenie w zastosowaniu procesów geofizycznych do opracowania wykorzystywanego detektora EMFAD ® . Światowy sukces instrumentów EMFAD® - UG12 produkowanych od 1997 roku do naziemnych badań geofizycznych będzie kontynuowany w produkowanym obecnie EMFAD® - UG12 GPS .

 

EMFAD® - UG12 GPS -

To urządzenie umożliwia precyzyjne namierzanie podziemnych pustek oraz przedmiotów metalowych. Metoda pomiarowa UG-12 DS opiera się na analizie zmienności danych pola elektromagnetycznego, które są wywoływane przez anomalie w podłożu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii GPS i wysokiej czułości, urządzenie to skutecznie analizuje strukturę terenu.

UG-12, zamiast nadawać, wykorzystuje sygnały z odległych stacji radiowych VLF. Urządzenie to jest znacznie mniejsze i łatwiejsze w obsłudze niż typowe instrumenty EM. 

 

EMFAD UG12  EMFAD UG12 z łatwością dokonuje pomiarów nawet w bardzo trudnym gruncie, co w wielu przypadkach czyni go bardziej efektywnym niż georadary i podobne urządzenia. Rewelacyjny jest fakt, że wszystkie pomiary otrzymujemy w postaci graficznej 2D lub 3D, z uwzględnieniem głębokości, wymiarów oraz kształtów zarówno pustek, jak i zawartych w nich obiektów metalowych. Otrzymane dane możemy przetwarzać na wiele sposobów w specjalnym oprogramowaniu, co pozwala uzyskać mnóstwo kluczowych informacji. Przy pomocy tego urządzenia możemy zlokalizować podziemne tunele oraz przedmioty metalowe na głębokości do 12 metrów. EMFAD UG12 GPS dysponuje sześcioma częstotliwościami, które pozwalają na skanowanie podłoża. Możliwe jest wykorzystanie wszystkich sześciu częstotliwości jednocześnie. Standardowo są to: 19, 24, 33, 70, 90 i 124 kHz.

ElectroMagnetic FeldAnomalie Detection

 

Your experts for geophysical measuring systems

Dostępny na zamówienie

Dostępny na zamówienie

EMFAD® - Poland

EMFAD® - UG12 GPS

Sprawdź ofertę

EMFAD® - Nadajnik TRX2

Dostępny na zamówienie

EMFAD® - EMUNI

EMFAD® - UG12 GPS

Sklep z wykrywaczami metali

Akcesoria do poszukiwań

CELTYK

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczace produktów  

  1. pl

Celtyk - śladami przodków 

Polecane produkty

INFORMACJE 


DETEKTORY METALI CELTYK

 

 

Celtyk Marek Michta

NIP: 6591172752

REGON: 290774219

tel +48570151868

www.celtyk.pl 

email biuro@celtyk.pl

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Płatności

 

Autor projektu Marek Michta - ©2022  celtyk.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone .