Oferta

Sonda DD AKA 12 x 10 "/ 17 + 22 kHz

500 zł

Jeśli pasjonujesz się poszukiwaniem skarbów i chcesz rozpocząć swoją przygodę, używany sprzęt do poszukiwań może być dla Ciebie idealną alternatywą. W tym dziale znajdziesz  różnego rodzaju używany sprzęt, który pomoże Ci w odkrywaniu ukrytych skarbów.

Oferty tego tupu mają  wiele zalet. Po pierwsze, jest to sprzęt znacznie tańszy niż nowe produkty i kupując używany detektor metali, sondę lub inne akcesoria możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ponadto używany sprzęt często jest w doskonałym stanie technicznym, ponieważ poszukiwacze skarbów z reguły dbają o swoje narzędzia pracy i regularnie je konserwują. 

Istotną zaletą Komisu Socond Hand jest fakt, że każdy zamieszczony tutaj przedmiot możesz osobiście sprawdzić i przetestować przed zakupem. Wszystkie zamieszczone przedmioty są w pełni sprawne i udzielana jest na nie kilkudniowa gwarancja.


Możesz dokonać tutaj zakupu, ale nie tylko. Oferujemy także opcję, dzięki której możesz  zamieścić swoją ofertę sprzedaży sprzętu do poszukiwań. W tym celu skontaktuj się ze mną telefonicznie, mailowo lub przez formularz zgłoszeniowy w zakładce kontakt.

 

 

✠  Komis Second Hand 

C E L T Y K

Śladami przodków

Używany sprzęt do poszukiwania skarbów

✠  Używane wykrywacze metali ✠ 

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczace produktów  

  1. pl

Celtyk - śladami przodków 

INFORMACJE 


DETEKTORY METALI CELTYK

 

 

Celtyk Marek Michta

NIP: 6591172752

REGON: 290774219

tel +48570151868

www.celtyk.pl 

email biuro@celtyk.pl

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Płatności

 

Autor projektu Marek Michta - ©2022  celtyk.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone .

Oferty